top of page

Hakkımızda 

2023 yılında Erkan Kaya tarafından kurulan Sardis İnşaat, 20 yıl boyunca ulusal ve uluslararası kurumsal şirketlerde bir çok sektör ve yönetim seviyesinde edinilen finans, gayrimenkul geliştirme, inşaat-imalat tecrübelerinin aktarılacağı  yaşam alanları tasarlamak ve inşaa etmek amacıyla kurulmuştur. Bu yolculukta ticari faaliyetler projelendirilirken yenilikçi olmak, hayatı kolaylaştırmak ve insan hayatına katma değer yaratmak öncelikli hedeftir. Sardis İnşaat çok kısa sürede sektörde önemli roller üstlenmeyi hedeflemektedir.

İmza Atan Adam
İmza Atan Adam

Misyon

Gerçekleştirdiğimiz her faaliyetin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz. Bu çerçevede güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, çalışanlarımızın kariyer gelişimine yardımcı olmak ana misyonumuzdur.

Vizyon

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak vizyonu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Muhasebeci İş Başında
bottom of page